Sluníčko

Sluníčko

Časopis Sluníčko patří už několik desítek let (poprvé vyšlo v roce 1967) ke stálicím dětského světa. Jako svůj „první“ časopis si ho kdysi oblíbily naše maminky, my sami a dnes ho předčítáme i svým dětem. Sluníčko se snaží děti nejen pobavit, ale i něco je naučit. A protože jde většinou o nečtenáře ve věku od tří do sedmi let – přináší kromě zábavných příběhů i velké množství hádanek, doplňovaček, hlavolamů, omalovánek, vystřihovánek a spoustu dalších úkolů. Předplatné měsíčníku Sluníčko přináší pravidelnou zábavu na pokračování až do schránky.

Objednávky na aktuální vydání přes SMS:

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

SLUN1809W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ 
mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: SLUN1809W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 35 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.cz,www.platmobilem.cz.

 

 

Servis pro předplatitele:

predpatne.cnc@cpost.cz

800 300 302

Školička - učíme se počítat - 89 Kč

Speciál časopisu Sluníčko Školička s Lízou a Pupíkem je praktické na procvičení čísel a počítání. Nejprve si děti vyzkouší psaní jednotlivých číslic, poté si prostřednictvím zábavných úkolů procvičí jednoduché počítání. Součástí knížky jsou i číselné karty a domino.

Určeno všem předškolákům a malým školákům.