Sluníčko

Sluníčko

Časopis  Sluníčko  patří již Několik desítek let (poprvé vyšlo v roce 1967) ke stálicí dětského světa. Jako svůj "první" časopis si ho kdysi oblíbilo naše maminky, my sami a dnes ho předčítat i svým dětem. Sluníčko  se snaží děti nejen pobavit, ale i něco je naučit. A protože jde většinou o nečtenáře ve věku od tří do sedmi let - přináší kromě zábavných příběhů i velké množství hádanek, doplňovaček, hlavolamů, omalovánek, vystřihovánek a spoustu dalších úkolů. Předplatné měsíčníku Sluníčko  Přináší pravidelnou zábavu na pokračování až do schránky.

Objednávky na aktuálním vydání přes SMS:

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

SLUN1812W  mezera  JMÉNO  mezera  příjmení 
mezera  ADRESA  mezera  MĚSTO  mezera  PSČ

Příklad: SLUN1812W Jan Novak Průběžná 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 35 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, as, infolinka 296 363 199 ve všední dny 8-16 hod., Mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz .

 

 

Servis pro předplatitelé:

predpatne.cnc@cpost.cz

800 300 302

Školička - učíme se počítat - 89 Kč

Speciál časopisu Sluníčko Školička s Lízou a Pupíkem je praktické na procvičení čísel a počítání. Nejprve si děti vyzkouší psaní jednotlivých číslic, poté si prostřednictvím zábavných úkolů procvičí jednoduché počítání. Součástí knížky jsou i číselné karty a domino.

Určeno všem předškolákům a malým školákům.