Moje psychologie

Moje psychologie

MOJE PSYCHOLOGIE je lifestylový časopis pro všechny, kteří chtějí porozumět svým pocitům i pocitům ostatních lidí, chtějí rozpoznat možná úskalí vztahů se svými partnery, přáteli, dětmi či kolegy a najít návod na jejich řešení, chtějí lépe poznat sami sebe, využít svých možností a zbavit se slabostí. Je určen vzdělaným, zvídavým a náročným čtenářkám, kterým nabízí novinářsky i odborně špičkově zpracované a zároveň čtivé články. K tomu předkládá i nový, netradiční pohled na módu a kosmetiku, design, gastronomii i cestování, protože i všechny smyslové požitky jsou součástí naší psychické kondice. Předplatné měsíčníku Moje psychologie nabízí porci inspirativního čtení každý měsíc. 

 

Servis pro předplatitele:

mojepsychologie@predplatne.cz

800 248 248

ROZHOVORY - 89 Kč

Moje psychologie každý měsíc oslovuje nejzajímavější ženy z české divadelní, filmové a hudební scény. Ptáme se jich na to, kde berou sebevědomí, jak se vyrovnávají s událostmi svého osobního života, co je dělá šťastnými, čeho se bojí a jak tomu čelí. Výsledkem jsou rozsáhlé rozhovory doprovázené portréty od předních českých fotografů. 
Ve speciálním vydání Mojí psychologie najdete nejlepší z těchto rozhovorů pohromadě. Začtěte se do příběhů nejznámějších tváří českého showbusinessu, které zpovídáme nikoli s bulvární dotěrností, ale s porozuměním a empatií. 
Ve zvláštním vydání se určitě objeví Ivana Chýlková, Vilma Cibulková, Lenka Vlasáková, Simona Stašová, Dagmar Havlová a mnohé další.