Mateřídouška

Mateřídouška

Původní autorské ilustrace, zábavné i naučné články, ale i hravé úkolovka, komiksy či čtení na pokračování - to vše je  Mateřídouška , nejoblíbenější časopis školák.

A protože si děti mají Především hrát, přinášet jim nejen spoustu luštění, rébusů a křížovek, ale navíc své čtenáře inspiruje k tvoření a procvičování různých dovedností. Nedílnou součástí každého vydání je totiž karton, kde najdou vystřihovánky, hry, omalovánky nebo plakat.

V pravidelných rubrikách se děti setkávají například virémie a Bitem, dvěma veselými průvodci ve světě internetu a moderních technologií. Kromě receptů, které už školáci hravě zvládnou, prodeji v  Mateřídouška  takové tipy na dobré knížky a filmy.

Tento titul často využívají pedagogové 1. Stupně základních škol pro zpestření výuky. 

Mateřídouška  je tradiční značkou na trhu českých časopisech a od roku 1945, kdy vyšla poprvé, si ji oblíbilo děti mnoha generací. Předplatné časopisu Mateřídouška  Přináší jistotu, že Vám doposud žádné vydání nebude chybět.

 

 

Servis pro předplatitelé:

predplatne.cnc@cpost.cz

800 300 302

Koně - 89 Kč

50 zábavných úkolů pro děti od 7 let. S Mateřídouškou se děti rozhodně nudit nebudou! Po úspěchu letního Speciálu se tentokrát všichni čtenáři Mateřídoušky mohou těšit na zábavné luštění. Tentokrát se vše bude točit kolem dětmi tak oblíbených KONÍ. Na jakém koni jezdil Alexander Veliký? Který Bůh vlastnil slaného Pegase? A proč se dostihům říká sport králů? To vše se malý čtenáři dozvědí při luštění 50 hravých úkolů. A k tomu spousta dalších zajímavostí, kuriozit a zajímavých postřehů ze světa koní. Součástí Speciálu Mateřídoušky KONĚ jsou i krásné samolepky!