Časté otázky

Jak funguje doručování předplatného?

Pokud jste ve své objednávce nezvolili jinak, budeme od nejbližšího vydání zasílat vybraný titul na Vámi uvedenou adresu. Doručování probíhá prostřednictvím České pošty. Kontaktní telefon a e-mail naleznete v popisu každého titulu.

Mohu si objednat předplatné také do zahraničí?

Bohužel, předplatné nabízíme pouze na území ČR.

Jak zjistím, kdy přijde první vydání?

Napište nám konkrétní požadavek na termín od kdy budete chtít předplatné zasílat na e-mail predplatne@cncenter.cz. Předplatné nastavíme dle Vašeho požadavku.

Kdy mám nárok na dárek?

Předplatné s dárkem se řídí obchodními podmínkami, které potvrzujete při objednávce.Předplatitel nemůže využít zvláštní nabídku v marketingové akci, pokud již je předplatitelem titulu, k němuž se marketingová akce váže nebo během předcházejících tří měsíců bylo zrušeno předplatné téhož titulu na téže adrese předplatitele (nebo odběratele). V takovém případě je předplatné řádně objednáno, avšak podmínky marketingové akce se na něj nevztahují. 

Kam bude dárek doručen?

Plnění v rámci marketingové akce je vždy odesíláno na adresu předplatitele (plátce předplatného), a to i v případě, kdy odběratelem je odlišná osoba.

Nepřišel mi výtisk, co teď?

Tato situace nás mrzí, Vaši reklamaci vyřešíme co nejrychleji. Směřujte prosím Vaši reklamaci na kontakty "servis pro předplatitele" uvedené v popisu Vámi předplaceného titulu.

Jak mohu změnit doručovací adresu?

Směřujte Váš požadavek na kontakty uvedené v popisu Vámi předplaceného titulu.